TJ Cement Hranice – O2xyworld HBC Jičín 23:25 (12:12)

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

Zlomové momenty: Oba týmy se v první půli neustále přetahovaly o vedení, ale v poločasu svítil na tabuli se skóre nerozhodný stav. Druhou půli začaly mnohem lépe Hranice, které se dostaly do vedení 19:15, ale pak přišel na domácí straně zkrat. Na deset tref Jičína zareagovali Moravané pouze jednou a od té doby tahali za delší konec hosté, kteří nakonec zvítězili 25:23

Zajímavost zápasu: Můj dům, můj hrad? Hranice po dvou důležitých výhrách na vlastní palubovce třikrát těsně prohrály. S Novým Veselím a Jičínem o dva góly, s Kopřivnicí o jedinou trefu.

Nejlepší střelec: Luděk Piwko s Jiřím Poláškem na domácí straně slavili pětkrát, hostující Filip Matouš dal ještě o gól víc..

Co výsledek znamená: Pro Jičín jde o důležitou výhru, jelikož na postupové příčky ztrácí už jenom bod. Naopak Hranice se dál trápí a mají na svém kontě jen šest bodů.

• Nejvíce branek: Piwko 5, Polášek 5, Pelák 4 – Matouš 6, J. Dolejší 3, Hlava 3
  • Sedmimetrové hody při hře: 1/1 – 2/1
  • Vyloučení: 5:2. ČK: Thorovský (JIC)
  • Rozhodčí: Petr Halada – Jan Kosmák